Przejdź do treści

blok notesu książkowego

BLOK NOTESOWY w KRATKĘ
BLOK NOTESOWY w KRATKĘ

blok notesu książkowego kratka

Najbardziej popularnym i wygodnym jest podobno notes w kratkę. Największą zaletą tego modelu jest jego poręczność przy prezentacji personalizowanych treści i szkiców oraz ich pomiaru czy tworzenie rzutów bądź statystyk.

Kratka daje komfort poprawy funkcjonalności strony, taki notatnik doskonale sprawdzi się do codziennych zapisków. Kolor dominujący zadruku to czerń idealna zarówno w pracy, jak i w domu.

BLOK NOTESOWY w LINIĘ
BLOK NOTESOWY w LINIĘ

blok notesu książkowego linia

Legendarny notatnik w linię. Designerski i zarazem minimalistyczny notes. Przydaje się niezależnie od wieku absolutnie każdemu, kto lubi układ horyzontalny.

Wybierzesz ten blok jeżeli jest Ci bliska zasada polegająca na akcentowaniu kierunków poziomych. Regularne zapiski stają się bardziej czytelne dzięki regularnym liniom.

BLOK NOTESOWY w KROPKI
BLOK NOTESOWY w KROPKI

blok notesu książkowego kropki

Optymalny na pamiętnik lub osobisty notatnik. Ten elegancki blok notesowy posiada delikatny zadruk: kropki w kolorze czarnym.

Bardzo praktyczny notes w kropki, który idealnie sprawdzi się jako bulletjournal lub szkicownik. Notes doskonale pomaga planować w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu. Pełen uroku blok w kropki dla osób oryginalnych i szukająch własnej drogi.

BLOK NOTESOWY GŁADKI
BLOK NOTESOWY GŁADKI

blok notesu książkowego gładki

Notatnik przeznaczony do codziennego użytku dla tych, którzy więcej rysują niż piszą. Pozwala w jednym miejscu gromadzić wszystkie notatki słowne i rysunkowe.

Wszystkie szkice, rysunki, bazgroły przyjmą gładkie kartki, które możesz zapisać w całości. Lubisz dużo treści na każdej stronie, gładki papier przypadnie Ci do gustu. To optymalne rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują maksymalnej ilości na swoje słowa i szkice.

blok notesu książkowego - co wybrać?

Jak kupić papierowy notes, który przyniesie radość i będzie optymalnie funkcjonalny?

Jeśli chodzi o to jaki styl stron będzie optymalnie funkcjonalny to odpowiedź zależy oczywiście od preferowanego stylu notatek. Tu właśnie czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest styl stron czyli wzór zadruku. Najpopularniejsze style to: w linie i w kratkę (czasami nazywane papierem milimetrowym). Linie i siatki są dostępne w różnych szerokościach, ale są dość standaryzowane (standardem jest linijka o szerokości 7 mm, a papier milimetrowy standardowo o szerokości 5 mm). Większość producentów notesów oferuje szereg różnych stylów arkuszy, ale w dużej mierze wybór zależy od aż do osobistych preferencji.

Niektórzy miłośnicy notatników, z którymi rozmawiałem, używają tylko pustych stron, ale inni sięgają wyłącznie po tradycyjne linie. Papier milimetrowy jest dobry dla osób ze szczególnie drobnym pismem odręcznym, ale jest teraz mniej powszechny w przypadku, no cóż, wykresów; komputery miały tendencję do przejmowania zadań matematycznych i szkicowania. Osoby, które dużo rysują i szkicują wybierają bloki notesowe bez zadruku. Naszą ofertę uzupełniają bloki z zadrukiem w kropkę. Są idealne do rysunków i pamiętników.

Te wszystkie powyższe sugestie powinny zostać po prostu skonfrontowane z osobistymi preferencjami. Finalnie, każdy wie co lubi i czego potrzebuje.

Notes książkowy to trwały produkt, który może być używany przez wiele lat. To ekologiczny wybór w porównaniu do cyfrowych narzędzi, które wymagają użycia prądu i generują odpady elektroniczne.

Dodatkowe korzyści:

  • Notes książkowy jest poręczny i łatwy do przenoszenia. Możesz go mieć zawsze przy sobie, aby móc zanotować wszystko, co ważne.
  • Notes książkowy to świetny prezent dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność i styl.
  • Notes książkowy może być spersonalizowany zgodnie z Twoimi preferencjami.

Jeśli szukasz sposobu na uporządkowanie swojego życia, rozwinięcie kreatywności i wyrażenie siebie, notes książkowy jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Zainwestuj w notes książkowy i odkryj jego moc!

blok notesu książkowego