Przejdź do treści
BLOK NOTESOWY GŁADKI

notes książkowy gładki

Notatnik przeznaczony do codziennego użytku dla tych, którzy więcej rysują niż piszą. Pozwala w jednym miejscu gromadzić wszystkie notatki słowne i rysunkowe.

Wszystkie szkice, rysunki, bazgroły przyjmą gładkie kartki, które możesz zapisać w całości. Lubisz dużo treści na każdej stronie, gładki papier przypadnie Ci do gustu. To optymalne rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują maksymalnej ilości na swoje słowa i szkice.

notes książkowy gładki specyfikacja

Format bloku: 142 X 203 mm (A5)
Zadruk: notes książkowy gładki, bez zadruku, brak druku
Objętość: 144 strony
Papier: chamois 100g/m2
Wykończenie:
  • blok notesu szyty oraz dodatkowo klejony, wzmocniony krepą
  • tasiemka oraz kapitałka w kolorze kremowym
  • zaokrąglenie narożników okładki oraz bloku
  • gumka zamykająca w kolorze okładki
  • gumka na długopis w kolorze okładki
  • wyklejka w kolorze okładki
Opcje dodatkowe: tłoczenie logo, wklejka, zawieszka z naklejką 3D
notes książkowy gładki blok notesowy gładki
notes książkowy gładki blok notesowy gładki

Cztery rodzaje notatników i który z nich jest najlepszy dla Ciebie

Notesy są świetne. Niektóre typy notatników mogą mieć nie tylko najbardziej niesamowite projekty okładek (cześć, urocze koty lub nastrojowe niebieskie krajobrazy), ale także niesamowite supermoce. Pomagają przenieść najgłębsze, najmroczniejsze, najgłupsze i najbardziej szalone myśli do prawdziwego świata. nie chcesz rozmawiać? Nie musisz grzebać w aplikacji Notatki w telefonie? Jakie jest twoje ulubione narzędzie do pisania? Możesz zapisać swoje tajne plany dominacji nad światem za pomocą ołówka, wiecznego pióra, długopisu, ołówka automatycznego, pędzla, kredy, kolorowego ołówka lub czegokolwiek innego.

1. Notes z oprawą na spirali

Notatnik na spirali brzmi mistycznie i nie z tej ziemi, ale notatnik na spirali taki nie jest. Spirala odnosi się do oprawy, która trzyma notes razem. Wygląda jak długi korkociąg biegnący od góry do dołu. Segregatory pierścieniowe są podobne. Zamiast jednej długiej spirali, połączone pierścienie są bardziej jak nawiasy trzymające razem strony. Spiralna oprawa zapewnia, że notatnik leży płasko, dzięki czemu można przewracać strony tam i z powrotem. Typy notesów na spirali mogą mieć od 70 do 200 lub więcej stron, chociaż najczęściej spotyka się 120 stron. notesy na spirali często mają papier w linie, ale czasami są puste w środku. Inne mają strony z wykresami.

2. Notes z oprawą zeszytową

Notesy z kompozycjami są czasami nazywane notesami ćwiczeń, ale o ile nam wiadomo, nie działają one potajemnie. Czy widziałeś kiedyś notatnik z zabójczymi bicepsami? My też nie. Te notesy mają strony wszyte w okładkę, która może być tak cienka jak miękka lub półsztywna jak karton. To zróżnicowany klaster. notesy z kompozycjami mają strony w linie z niewielkim marginesem u góry każdej strony, co często jest przydatne w przypadku nagłówków lub śródtytułów, a nawet losowych bazgrołów. Uczniowie używają tych notesów, ale używają ich również pisarze, poeci i inni, którzy chcą stałego dziennika. Większość briefów ma od 80 do 100 stron.

3. Notes naukowy lub laboratoryjny

Notesy naukowe wyglądają na nieco bardziej dopracowane. Te notesy mają sekcje na górze i na dole do zapisywania numerów projektów, dat, nazw i innych ważnych informacji. Są też nieco większe niż inne laptopy. Wewnątrz znajdziesz strony w linie lub strony z ¼ cala lub poczwórnymi liniami siatki. notesy takie jak ten przydają się wszędzie, od laboratoriów chemicznych po wydziały inżynieryjne, gdzie wymagana jest precyzja i uważna obserwacja. Często mają grube oprawy i zawierają od 100 do 200 stron. Większość ma ponumerowane strony, ponieważ trzeba być precyzyjnym. To jest nauka.

4. Notes książkowy biznesowy

Przejdźmy do rzeczy z tymi notesami. Notesy biznesowe pomagają organizować wszystkie zadania, spotkania i cele na dany dzień, tydzień lub miesiąc. Niektórzy nazywają je dziennymi lub miesięcznymi planistami. Wszystko, co chcesz zaplanować, możesz zaplanować w notatniku biznesowym. Te notesy mogą mieć kalendarze, podzielone sekcje i inne narzędzia, a często mają grube okładki wykonane ze skóry, tkaniny lub innych materiałów wysokiej jakości. Większość notatników biznesowych ma cotygodniowe sekcje do zapisywania spotkań i projektów zaplanowanych na dany tydzień. Pracują dla profesjonalistów, studentów i każdego, kto potrzebuje trochę więcej organizacji w swoim życiu.