Przejdź do treści

Notes A6

Porozmawiajmy o notatnikach. Mają setki zastosowań — przede wszystkim do nauki, robienia notatek z pracy, planowania i prowadzenia dziennika. Jesteśmy wielkimi fanami prowadzenia dziennika jako metody refleksji, praktyki medytacyjnej i formy dokumentacji!

Nasze notatniki są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach oraz z wieloma kwestiami do wyboru — rodzaje oprawy, rodzaj strony, grubość okładki, długość i szerokość, grubość książki i wiele innych. Mają również bardzo rozsądnie skalkulowane ceny!

Poniżej wyjaśniamy różnice między popularnymi rozmiarami notesów i udostępniamy tabele, które pomogą wybrać notatnik odpowiedni do Twoich potrzeb.

notesy książkowe format a6

Notes A6 kieszonkowy formatu rozmiaru A6

Notatnik A6 to najlepszy rozmiar do prowadzenia dzienniczka

Ten format notesu można nosić w kieszeniach koszuli lub spodni. Notatnika kieszonkowego można również używać jako pamiętnika lub dziennika podróży. Notatnik kieszonkowy nie ma standardowego rozmiaru amerykańskiego ani międzynarodowego. Przy wymiarach 90 × 140 mm (3,5 × 5,5 cala) kieszonkowy notatnik ma rozmiar fiszki 3 × 5. Kieszonkowe rozmiary notesów książkowych stają się coraz bardziej popularne wśród producentów. Wynika to z zapotrzebowania na poręczny, niewielki notatnik, który ma sporo miejsca.

Rozmiar notesu jest idealny do zapisywania codziennych list rzeczy do zrobienia lub wykonywania szybkich szkiców. Chociaż notatnik kieszonkowy jest zbyt duży, aby zmieścić się w kieszeni koszuli, wygodnie mieści się w kieszeni spodni lub marynarki. Rozmiary dzienników zapewniają wystarczająco dużo miejsca do pisania i można je łatwo przechowywać.

Właściciele firm mogą go używać do robienia notatek ze spotkań, tworzenia list rzeczy do zrobienia i śledzenia spotkań. Wyrażony w milimetrach rozmiar zeszytu A6 wynosi 105 × 148 mm. Idealnie nadają się do kieszeni, piórników i torebek. Te kieszonkowe rozmiary notesów książkowych są łatwe do przenoszenia. Jest poręczny i można go używać do robienia notatek przed przeniesieniem ich do większych zeszytów. Możesz użyć A6 do tworzenia szybkich list lub robienia prostych notatek.

Formaty notesów książkowych - porównianie

Notesy książkowe duże i małe na zamówienie

Oferujemy notesy książkowe duże, średnie i małe. Dostępne są formaty A3, A4, A5, A6 oraz B5 i B6. Tak różne rozmiary ułatwiają dostosowanie konkretnego notesu do charakterystycznych potrzeb marketingowych. Notesy firmowe przeżywają renesans – to idealny prezent dla klientów. Wysoka jakość naszych notesów sprawia, że pisanie w nich to czysta przyjemność. Dzięki różnorodnym technikom znakowania Twoje firmowe logo czy hasło reklamowe przeniesiemy na okładkę lub w inne wskazane miejsce.

Notes A6 i Różnorodność innych formatów

Zależnie od zapotrzebowania klientów realizujemy zamówienia notesów w 5 różnych formatach: A3 (420x297mm) A4 (297x210mm), A5 (210x148mm), A6 (150x87mm) . Formaty A3 i A4 służą też jako szkicowniki i notatniki konferencyjne. Pozostałe formaty B jako podręczne notesy do bieżących notatek: B5 (221x165mm), B6 (160x110mm).

Notesy książkowe są użyteczne, ale muszą być dostosowane do potrzeb użytkownika. Jak zwykle oferujemy również opcję znakowania. Każdy notatnik zyskuje na oryginalności dzięki personalizacji. Logo na okładce?  Twoje firmowe logo czy hasło reklamowe przeniesiemy na okładkę lub w inne wskazane miejsce. W ofercie mamy notesy książkowe o różnych formatach, dopasowane do potrzeb Klientów. Od szkicowników A3, dalej notesy A4 i B5, poprzez standardowe A5 a na formatach kieszonkowych A6 i B6 kończąc.

Osobę prywatną bardziej zainteresuje pamiętnik formatu A6 lub B6 – łatwo schowa się w torebce czy plecaku. Z kolei pracownicy sekretariatu zdecydowanie preferują notatniki w dużych formatach, takich jak A4 czy B5. Dają one dużą swobodę tworzenia notatek, może z nich korzystać kilku pracowników. Drukowanie na otwieranych i zamykanych stronach kalendarza? Strona reklamowa w zeszycie, ma mieć krawędzie w kolorze firmowym? Bez problemu. Tworzymy różnego rodzaju wklejki i wyklejki reklamowe. Opcji jest naprawdę wiele a wszystko finalnie zależy od fantazji i budżetu.

Dlatego decydując się na zakup notesów promocyjnych warto zastanowić się, jaki rozmiar będzie najbardziej odpowiedni dla odbiorców. Ludzie lubią robić notatki i planować, mają nawyk zapisywania ważnych rzeczy, szczególnie w pracy ma to znaczenie. Dzięki temu mogą lepiej wykonywać swoje zadania. Obdarowani z pewnością docenią taki prezent. Specjalna oprawa nadaje notatnikowi elegancki wygląd, pozwala na stworzenie pozytywnych skojarzeń z konkretną firmą. Notes to bezpieczny pomysł na prezent firmowy: zawsze aktualny, uniwersalny i funkcjonalny. Notatnik biznesowy to prezent, który przynosi korzyści w wielu różnych obszarach. Jeśli więc szukasz czegoś ciekawego i praktycznego, to nasze notesy z pewnością będą godnie reprezentować Twoją firmę.

Notes a6 i inne formaty notesów spiralowych:

Oferujemy notesy spiralowe A3, A4, A5, B5. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie również notesy spiralowych w mniejszych formatach A6 i B6, często uznawane za poręcznejsze. W każdym formacie możliwy jest wybór rodzaju papieru do wnętrza notesu, na jego okładkę oraz sposób znakowania. Wybór umiejscowienia spirali, jej kolor oraz objętość notesu dopełniają ofertę.

Szeroka oferta kalendarzy i notesów książkowych „od ręki” i na zamówienie.

formaty notesów książkowych
formaty notesów książkowych