Przejdź do treści

NOTESY książkowe A3

Szkicownik artystyczny A3 nadaje się do tuszu, pasteli, węgla i kredki oraz ołówka.
Składa się z białych kartek,do wkładu bloku używa się papieru wysokiej jakości o gramaturze 90 g/m2.

notesy książkowe format a6
Notesy książkowe A6
notesy książkowe format a5
Notesy książkowe A5
notesy książkowe format a4
Notesy książkowe A4
notesy książkowe format A3
Notesy książkowe A3
notesy książkowe format b6
Notesy książkowe B6
notesy książkowe format b5
Notesy książkowe B5

Jaka jest różnica między notatnikiem a szkicownikiem?

Obecnie na rynku można znaleźć wiele różnych typów notesów i notatników. Różnorodność stylów może sprawić, że trudno będzie zdecydować, który z nich jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Ale najpierw musisz poznać różnicę między notatnikiem a szkicownikiem. Notatniki są zwykle używane do robienia notatek w pracy, na zajęciach, podczas wykonywania badań. Szkicownik jest bardziej narzędziem dla artysty. Szkicowniki są najczęściej używane do rysowania swoich pomysłów, uczuć lub doświadczeń.

Notesy i kalendarze są bardzo skutecznymi produktami promocyjnymi.

Przeszukiwanie różnych typów notatników i szkicowników do pracy, szkoły lub projektów osobistych może być przytłaczające. Poświęć kilka minut na zapoznanie się z funkcjami każdego z nich, zanim zdecydujesz, który z nich jest najlepszy dla Twojej grupy.

Cechy notesu książkowego

Tańszy
Często spiralne
Okładki z tektury, PCV, tworzywa sztucznego
Duża różnorodność rozmiarów
Liczne kolory i style
Papier w linie lub kratkę
Najczęściej używany do pracy w szkole

Cechy szkicowanika

Nieco wyższy koszt z uwagi na format A3
Oprawa ze ekoskóry PCV, poliuretanu lub tkaniny
Papier gładki idealny do rysowania

Notesy są zwykle tańsze niż szkicowniki i można je znaleźć w różnych rozmiarach i kolorach. Notesy zazwyczaj mają papier w linie, podczas gdy pamiętniki często mają puste strony. Niektóre notesy mają kieszenie do przechowywania luźnych kartek; czasopisma często zawierają blokady zapewniające prywatność.

Notatnik jest bardzo pomocny dla profesjonalistów, którzy robią dużo notatek i muszą uporządkować informacje. Notatnik może być również używany do burzy mózgów lub zapisywania ważnych myśli podczas spotkań. Szkicowniki mogą być również wykorzystywane do dokumentowania wyjątkowych pomysłów i szkicowania projektów. Ich okładki są zwykle wykonane z bardziej klasycznych materiałów, takich jak ekologiczna skóra.

Przedstawiamy najlepsze narzędzie produktywności — notatnik książkowy. Nasze notesy są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych profesjonalistów, studentów i przedsiębiorców, którzy chcą zachować porządek i produktywność. Nasz asortyment notatników charakteryzuje się stylowym wzornictwem, wysokiej jakości materiałami i różnymi funkcjami, które pomogą Ci przechowywać wszystkie notatki, pomysły i plany w jednym miejscu. Przygotuj się, aby przenieść swoją produktywność na wyższy poziom dzięki notatnikom książkowym!

NOTESY książkowe A3 rodzaj i gramatura papieru

Wybierając notes, zastanów się, gdzie będziesz go przechowywać i czy chcesz, aby był przenośny. Im mniejszy notes, tym bardziej mobilny. Nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi ten wybuch kreatywności.

Prawda niestety jest taka, że nic nie zastąpi dużych, gładkich kart solidnego papieru jakie ma nasz szkicownik A3.

Rodzaj papieru

Istnieją dwa główne rodzaje papieru: papier i karton. Papier to podstawowy wybór papieru do notatników, który można również zobaczyć w książkach. Możesz mieć papier z gładkim wykończeniem lub papier z welinowym wykończeniem, który jest nieco szorstki w dotyku. Karton, czasami nazywany okładką, to grubszy papier, który nadaje się do okładek i wkładek. Twój papier może być również bezkwasowy, co oznacza, że ​​nie żółknie tak bardzo z wiekiem.

Gramatura papieru

Przycisk do papieru może iść w funtach, punktach lub gęstości. Uniwersalnym standardem jest gęstość mierzona w gramach na metr kwadratowy lub gsm. Im wyższa liczba, tym grubszy papier. Większość notatników ma gramaturę od 75 do 90, przy czym 90 to znakomita jakość dla wszystkich Twoich notatników. Wszystkie szkicowniki, które sprzedajemy, mają gramaturę 90 gr / m2.

Przyrządy do pisania

Jaki jest twój ulubiony przyrząd do pisania? Możesz zapisać swoje sekretne plany dominacji nad światem grafitowym ołówkiem, gęsim piórem, wiecznym piórem, standardowym piórem, ołówkiem automatycznym, pędzlem, kredką, kolorowym ołówkiem lub czymkolwiek chcesz. Im bardziej płynny materiał, tym grubszy powinien być papier zeszytowy.

Podsumowanie NOTESY książkowe A3:

Jak widać, istnieją rodzaje notatników na każdą potrzebę i nastrój, które są idealnymi prezentami dla każdego, kto ma nawyk robienia notatek. Szkicownik jest optymalny, jeżeli dużo rysujemy a nasze notatki mają charakter obrazkowy.