Przejdź do treści

Tłoczenie logo na notesach

Tłoczenie logo na notesach hot stamping

Tłoczone logo na okładce notesu. Tłoczenie logo na notesie to tradycyjna i elegancka forma identyfikacji. Proces znakowania polega na wciśnięciu trójwymiarowego kształtu w podłoże za pomocą matrycy i prasy. Do znakowania tą metodą wymagana jest najpierw metalowa matryca. Standardowo wykrojniki wykonujemy z magnezu lub mosiądzu. Jest to materiał wystarczająco wytrzymały, aby można go było poddać obróbce mechanicznej lub chemicznej. Tak przygotowane wykrojniki montujemy w maszynie do tłoczenia na gorąco.

Tłoczenie logo na notesie
Tłoczenie logo na notesach

Tłoczenie logo na notesach matryce grawerowane i trawione

Następnie do maszyny wkładamy prawidłowo ułożony notes książkowy, na powierzchni jego okładki drukowany jest obraz matrycy. Cały ten proces odbywa się w wyższych temperaturach (około 180 stopni). Tłoczenie ma szerokie zastosowanie w znakowaniu okładek notes książkowyów. Wykonane są ze specjalnych fornirów termoprzewodzących, ponieważ nie wszystkie materiały łączące ulegają trwałemu odkształceniu. Wysokość wytłoczenia jest ograniczona wymiarami cylindra. Zwykle mierzy do 20 centymetrów z każdej strony.

Ręczne urządzenie do tłoczenia logo na notesie książkowym

Poniżej prezentujemy nasze osiągnięcia. Tłoczenie służy do znakowania produktów takich jak kalendarze książkowe, notesy książkowe, teczki, saszetki biodrowe, paski, torby i portfele. Odpowiednie wytłoczenie logo na okładce znacznie podnosi wartość reklamową tych produktów.

Wytłoczone logo na froncie notesu, okładka przednia
Logo wytłoczone na notesie książkowym na ostatniej stronie okładki
Wytłoczenie logo na spadzie notes książkowym
Wytłoczenie logo na notesie książkowym – uwaga

Cena obejmuje wszystkie koszty przygotowania do tłoczenia. Mamy doświadczenie w oprawie i produkcji wykrojników (tu nie skąpimy, nasze wykrojniki są najwyższej jakości). Szybko i dokładnie stemplujemy logo na kalendarzach książkowych.

Tłoczenie to znakowanie czyli umieszczenie logo lub innych treści reklamowych na wewnątrz notesów książkowych.

Tłoczone logo na kalendarzu

Tłoczenie logo na notesach urządzenia ręczne i automatyczne

Ręczne urządzenie do tłoczenie logo na notesie

Notesy reklamowe z Twoim logo. Nawet przy wzroście wykorzystania poczty e-mail i wiadomości tekstowych, notatniki promocyjne pozostają jednym z najpopularniejszych upominków biznesowych. A dlaczego miałyby nie być!

Rynek artykułów papierniczych w Unii Europejskiej jest wart około 2,1 miliarda euro, więc jasne jest, że my ludzie uwielbiamy pisać w naszych zeszytach. Kolorowe i praktyczne, markowe notesy to świetne miejsce do zapisywania myśli, pomysłów i list rzeczy do zrobienia, a nawet po prostu czerpania przyjemności z bazgrania lub szkicowania.

Tłoczenie lub drukowanie logo na notesach jest popularną formą ich znakowania. Notatniki doskonale nadają się do rozdawania na spotkaniach kierowniczych i seminariach biznesowych, ale równie dobrze są wykorzystywane jako upominki na targach, konferencjach i wystawach w celu zwiększenia świadomości marki.

Nasza oferta obejmuje opcje przyjazne dla środowiska, wysokiej jakości notesy firmowe, opcje w twardej i miękkiej oprawie oraz niedrogie notatniki, które zaspokoją nawet najbardziej napięty budżet. Najwyżej oceniane w każdym biurze, szkole lub na uniwersytecie notesy z tłoczonym logo na zamówienie bo to popularny produkt, który doceni każdy użytkownik.

Tłoczenie logo na notesach galeria

Do najpopularniejszych obecnie metod oprawy należy oprawa w twardą oprawę, która polega na łączeniu twardych okładek z poszczególnymi podpisami dokumentów razem za pomocą zszywania. Do tej kategorii należy również oprawianie okładek, w których okładka w twardej oprawie jest montowana wokół stosu oprawionego papieru. Oprawa w twardej oprawie jest popularna ze względu na swoją trwałość i zdolność do ochrony książki przed zużyciem.

Inną kategorią oprawy jest oprawa miękka, która obejmuje takie metody jak zszywanie zeszytowe, szycie typu „singer” oraz oprawa doskonała. Te metody łączą ze sobą miękkie okładki i są tańszym sposobem oprawy książek. Uwzględnienie sposobu, w jaki książka będzie używana, pomoże również w wyborze stylu oprawy lub materiału okładki. Niektóre materiały na książki są odpowiednie do długowieczności, podczas gdy inne świetnie nadają się do codziennego użytku, dlatego podjęcie decyzji o tym, jak dobrze chcesz chronić swoje książki, jest ważną decyzją.

Tłoczenie logo na notesach
Tłoczenie logo na notesach