Przejdź do treści

producent notesów książkowych i kalendarzy książkowych

Szukasz notesów w naprawdę dobrych cenach? Powierz to producentowi kalendarzy i notesów z ponad 15-letnim doświadczeniem. Posiadamy bardzo szeroką ofertę. Produkujemy wysokiej jakości notesy książkowe reklamowe i najróżniejsze notesy firmowe. Najnowsze technologie stosowane w naszych wyrobach gwarantuje wysoką wytrzymałość i odporność na zużycie.

Jesteśmy polskim producentem, każde zamówienie traktujemy jest z najwyższą dbałością. Nasze notesy i kalendarze książkowe to wiele wzorów okładek i formatów do wyboru, które powstają jako efekt przyjaznej środowisku produkcji w Polsce. Ofertę uzupełniają szerokie opcje znakowania na zewnątrz i wewnątrz.

producent notesów książkowych

producent notesów książkowych i kalendarzy książkowych

Kilkunastoletnie doświadczenia w branży reklamowej gwarantują, że każdym etapie gruntownie nadzorujemy wykonywane prace. W codziennej pracy przez cały rok wykonujemy liczne zlecenia z zakresu poligrafii i druku cyfrowego dla firm z którymi współpracujemy.

Mamy rozległe doświadczenia w zakresie przygotowania i produkcji materiałów drukowanych wszelkimi technikami: w zakresie druku offsetowego, cyfrowego, sitodruku, fleksodruku oraz innych technik.

Mamy również doświadczenie w zakresie prac introligatorskich oraz w zakresie przygotowania matryc do tłocznia (tu nie oszczędzamy, nasze matryce są najwyższej możliwej jakości) jak i samego znakowania. notesy i kalendarze książkowe na zamówienie.

producent notesów książkowych i kalendarzy książkowych: Zredukuj ślad węglowy i wodny swojej organizacji dzięki naszym produktom

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej coraz więcej firm zwraca uwagę na zrównoważony rozwój i wprowadza inicjatywy proekologiczne. Jednym z takich działań jest wybór notesów ekologicznych jako gadżetów reklamowych.

Przedstawiamy zalety takiego rozwiązania oraz różne rodzaje dostępnych notesów ekologicznych, które mogą wzmocnić wizerunek Twojej firmy.

Cały czas rośnie nasza świadomość ekologiczna i coraz więcej firm wprowadza inicjatywy proekologiczne oraz zwraca uwagę na zrównoważony rozwój. Jednym z takich działań jest wybór ekologicznych notesów jako artykułów promocyjnych.

Poniżej prezentujemy zalety takiego rozwiązania oraz omawiamy rodzaje dostępnych ekologicznych notatników, które mogą wzmocnić i utrwalić wizerunek Twojej firmy jako zorientowanej na tematykę proeko.

Notes FASIL A5 papier z kamienia
Notesy ekologiczne z papieru z kamienia
notesy ekologiczne Papier z kamienia
Notatnik ekologiczny Fasil papier z kamienia

producent notesów książkowych Drukowanie i wykończenia

W zależności od wybranego papieru i wykończenia wydruk będzie się różnił. Jeśli korzystasz z grafiki lub zdjęć o wysokiej rozdzielczości, wskazane byłoby użycie papieru błyszczącego, a jeśli dokument zawiera dużo tekstu, możesz preferować papier matowy, aby poprawić czytelność. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę te opcje, jeśli chodzi o projekt.

Producent notesów książkowych: Druk

Istnieje szereg różnych technik drukowania, od typografii i cięcia linorytu po sitodruk i termografię. Litografia offsetowa jest standardową techniką branżową przy dużych nakładach, podczas gdy druk cyfrowy jest używany do mniejszych prac – (tego, którego używasz w domu).

Na druk wpływa głównie lakier lub wykończenie papieru. Błyszczące wykończenie wyrówna kolory i podniesie jakość fotografii, podczas gdy matowe wykończenie lub papier niepowlekany pozwolą na wchłonięcie atramentu w papier i stworzenie bardziej stonowanego obrazu, co może być pożądane, na przykład w przypadku fotografii portretowej lub ciężkiego tekstu dokumentów, w zależności od intencji.

W książkach możliwe jest łączenie różnych rodzajów papieru i wykończeń, aby stworzyć ciekawy styl i dodać wrażenia dotykowe. Jest to powszechne w książkach o sztuce i książkach do kawy, aby nadać czytelnikowi wyjątkowy charakter. Można go również użyć do tworzenia indeksów lub podziałów na rozdziały, używając cięższego papieru, aby poprawić czytelność lub szybki dostęp.

W zależności od rodzaju oprawy książki może to zwiększyć koszt. W książkach z oprawą klejoną i oprawą pierścieniową łatwiej jest używać różnych rodzajów papieru, ponieważ każda strona to pojedynczy arkusz. Należy jednak pamiętać, że strona ma dwie strony, a treść na odwrocie zostanie wydrukowana na tym samym papierze. W przypadku innych rodzajów wiązania nadal można to zrobić, ale ponieważ będzie to bardziej złożony proces, prawdopodobnie zwiększy to koszt.

Papiery poligraficzne – drukowanie i wykończenia

Producent notesów książkowych: wiele rodzajów papieru
Wykończenia

Lakier to powłoka na papierze, znana również jako rodzaj wykończenia, przed procesem drukowania lub po nim. Chroni stronę, a także dodaje efekt do wyglądu. Są one dostępne z wykończeniem błyszczącym, jedwabistym lub matowym. Spot UV to także technika używana do dodawania efektu do strony, gdy nie jest pożądane pokrycie strony jednym wykończeniem. Można to wykorzystać do uzyskania połysku matowego lub jedwabistego oraz innych tekstur dotykowych, takich jak papier ścierny.

Na okładkach kartonowych lub papierowych do zeszytów istnieje możliwość powlekania. Nazywa się je laminatami i są one produkowane z wykończeniem błyszczącym, matowym lub jedwabistym/miękkim w dotyku.

Połysk

Błyszczący lakier świetnie nadaje się do fotografii, bardzo mocny połysk uwydatni kolory, papier nie nasiąknie tak dużą ilością atramentu jak papier niepowlekany, dzięki czemu wydruki będą bogate. Często używany w broszurach, odbija światło od tyłu i pomaga zwiększyć ostrość i nasycenie.
rodzaje papieru fotograficznego błyszczącego — drukowanie i wykończenia

Jedwab

Jedwabne wykończenie to dobry środek między matem a połyskiem. Jest to lekki połysk, dzięki czemu nadaje się do fotografii bez tak dużego połysku.
jedwabne wykończenie papieru – drukowanie i wykończenia

Matowy

Matowe wykończenie to lekka powłoka, co oznacza, że papier wchłonie dużo atramentu. Pomaga rozproszyć światło i doskonale nadaje się do dokumentów o dużej zawartości tekstu, aby poprawić czytelność. Daje gładkie wykończenie i stonowane kolory, idealne do fotografii portretowej.
rodzaje papieru matowego — drukowanie i wykończenia

Niepowlekany

Papier, który ma niewiele powłoki lub nie ma jej wcale. Drukowanie na papierze niepowlekanym to podstawowa tańsza opcja, która zapewni przeciętne kolory dla obrazów i fotografii oraz jest wystarczająca dla dokumentów o dużej zawartości tekstu. Im mniej błyszczące strony, tym łatwiej czytać duże segmenty tekstu.